ÖVRIGT / Diverse / Cafébord 14046213
nr 1404 6213
Cafébord
Gjutjärn med stenskiva. Diameter: 60cm, höjd: 70cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:06:29
100 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr